FAQ

Jaki jest twój obszar działania?

Mieszkam w Białymstoku i większość zleceń realizuję na terenie województwa podlaskiego, ale bez problemu dojadę w każde miejsce w Polsce.

Ile czasu spędzasz z nami w dniu ślubu?

Towarzyszę Wam od momentu przygotowań do końca oczepin, starając się uwiecznić jak najwięcej kluczowych wydarzeń. W ujęciu czasowym trwa to mniej więcej 12 godzin.

Ile zdjęć otrzymamy?

Z pełnego reportażu ślubnego z plenerem przekazuję minimum 500 zdjęć, natomiast nigdy nie narzucam sobie górnej granicy – oddaję wszystkie najciekawsze ujęcia, w wyniku czego często finalnie otrzymujecie ode mnie dodatkowy bonus liczbowy.

Ile czasu będziemy czekać na zdjęcia?

Standardowo jest to 90 dni roboczych licząc od dnia pleneru. Przeważnie udaje mi się oddać zdjęcia nieco szybciej, natomiast unikam zbytniego pośpiechu i starannie przykładam się do każdego zlecenia, tak aby efekt finalny był jakościowo jak najlepszy.

Jakim aparatem fotografujesz?

Potocznie mówi się że to nie aparat, ale fotograf robi zdjęcia ;) Jednak nie oszukujmy się - bez odpowiedniego sprzętu nie ma efektów. Fotografuję profesjonalnym sprzętem marki Nikon. Zawsze mam przy sobie dwa aparaty i zapas kart pamięci. Bazuję na tradycyjnych ogniskowych i naturalnym, filmowym spojrzeniu na kadr fotograficzny aby Wasze zdjęcia były nieprzerysowane i przyjemne dla oka.

Czy zajmujesz się również filmowaniem?

Nie 🙂 potrafię to robić, ale przede wszystkim jestem fotografem i to na zdjęciach znam się najlepiej.

Czy zdjęcia, które otrzymamy są po obróbce?

Tak! Każde zdjęcie, które finalnie otrzymacie, poddawane jest korekcji kolorystycznej.

PS. Stawiam na jakość, dlatego tez nie oddaję moim klientom niewykorzystanych, nieobrobionych zdjęć

Co jeśli czujemy się niekomfortowo przed obiektywem?

Nie ma się czego obawiać :) moim rolą jest sprawić, byście czuli się dobrze przed aparatem. Po prostu musicie mi zaufać - nie każdy czuje się urodzonym modelem, a ja z każdego staram się wydobyć jego naturalne piękno

Czy posiadasz pozwolenie do robienia zdjęć w kościele?

Tak. Posiadam wszystkie wymagane pozwolenia.